Juggernaut Wars

Rol Yapma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 156 MB
  • Version 4.0.3 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Firma My.com B.V.
Juggernaut Wars oyununda tek bir görevimiz var o da kayıp prenses Leahi kurtarmak.

Juggernaut Wars oyununda tek bir görevimiz var o da kayıp prenses Leahi kurtarmak. Fakat bu okunduğu kadar da kolay değil. Juggernaut Wars dünyasında kılıçlar,yaratıklar, sihirler, büyücüler ve dahası yer alıyor. Bunları hepsi ile baş etmen gerekecek. Fakat senin çevrende boş olmayacak. Eşsiz güçlere sahip düzinelerce kahraman ve kişi senin tarafında olacaklar.

Tüm engelleri aşacak, güçlü ele başlarını yenecek ve dünyanın kaderini değiştirecek büyük sona ulaşacak bir ekip toplamak için gerçek bir taktik ustası olmak gerekiyor. Sende bunu başarabilmek için eşsiz bir ekip kur ve sona ulaş. Düşman, sırlarını iyi saklıyor, ancak her zafer ekibini daha da güçlendirir. Bu yüzden ekibinizi her geçen dakika olduğundan daha güçlü bir hale getirin. Böylelikle kimse karşınızda duramayacaktır. Kahramanlarını yükselt, eserleri biriktir, yeni savaşçılar topla. Savaş seni çağırıyor ve kurtarman gereken bir prenses var. Prensese gidebilecek her yolu denemen gerekiyor. Hikaye ve diğer modlarda yeteneklerini kanıtla.

Ne olursa olsun, sıkılmana imkân yok çünkü oyun size her dakika hareketlilik sunuyor. Bir dakika bile yerinizde durmadan hareket edecek bazı savaşların içerisinde yer alarak oldukça heyecanlı anlar yaşayacaksınız. Juggernaut Wars strateji ve rol yapma oyununu Android mobil cihazınıza ücretsiz indirebilir ve keyifle oynayabilirsiniz. 

Juggernaut Wars indir
DİĞER SÜRÜMLER